Naudojimo instrukcijos Prostaline

Prostaline tablečių vartojimo instrukcijos

kaip vartoti Prostaline

Prostalinas yra vaistas nuo prostatito, kuris padės numalšinti skausmą ir sugrįžti į įprastą gyvenimą. Norėdami gauti teigiamą rezultatą vartodami vaistą, turite laikytis priėmimo taisyklių, nurodytų naudojimo instrukcijose.

Efektyvaus vaisto vartojimo sąlygos:

  • Mesti rūkyti. Be to, rekomenduojama apriboti alkoholinių gėrimų vartojimą.
  • Meniu koregavimai. Sūrus ir rūkytas maistas, prieskoniai, riebus ir saldus maistas turėtų būti pašalinti iš kasdienio raciono. Taip pat verta atsisakyti bet kokių raudonų konditerijos gaminių ir daržovių. Į meniu turėsite įtraukti žuvį, mėsą, sriubas.
  • Venkite cukraus ir medaus. Tokiu atveju galite pakeisti populiarius produktus zefyrais ar uogiene.
  • Sumažinkite stresą. Rekomenduojama vengti konfliktų, neperšalinti.
  • Intymių santykių atsisakymas. Lytinis aktas turėtų būti ribojamas, kol praeis skausmo simptomai.

Laiku suvartotas vaistas ir naujų įpročių ugdymas, naujo meniu įvedimas padės pasiekti norimą rezultatą. Kaip vartoti vaistą? Prostalino kapsules reikia gerti užgeriant dideliu kiekiu vandens. Jums nereikia atidaryti apvalkalo ir valgyti kapsulės miltelių nuo prostatito. Vaisto dozė yra 1 kapsulė per dieną po valgio.

Pirmieji rezultatai pasirodys po savaitės nuo kurso pradžios. Norėdami visiškai atsigauti, turite išgerti nuo 30 iki 40 tablečių - 2 pakuotes Prostaline. Po gydymo neturėtumėte grįžti prie ankstesnio ritmo ir gyvenimo būdo. Vengdami alkoholio ir greito maisto sumažinsite ligos pasikartojimo riziką.

Gydymo indikacijos - bet kurios stadijos prostatitas. Priemonės nerekomenduojama naudoti pacientams, alergiškiems kompozicijos komponentams. Tai yra vienintelės kontraindikacijos vartojant vaistą. Maisto papildas neturi šalutinio poveikio. Bendrovės „Prostaline“ galite įsigyti, jei gyvenate Lietuvoje.